Kdy a kde?

Zde budou průběžně uvedeny termíny malých i větších tréninků, kterých se můžete zúčastnit. O účasti prosím pošlete mail, nebo vyplňte formulář níže (vyplněný formulář se nezveřejňuje, ale zašle info na mail), nebo na FB, ať víme, kolik lidí dorazí ;) Bíle podtržený text má funkci hypertextového odkazu. Např. kliknutím na Bystrc zobrazíte mapu cílového místa.

Kdy Kde    S kým? Poznámky Záloha
14. a 15. 4. 2017  Technologický park a CT Park Luboš

Mezinárodní tréninkové setkání MT týmů, které organizujeme na popud přátel, se kterými jsme se seznámili na zahraničních seminářích. Přihlášeny jsou zatím MT týmy z CHorvatska, Slovenska a Česka. Pro české účastníky jsou náklady běžného víkendového tréninku, se zahraničními účastníky je předběžně dohodnutá vzájemná kooperace a forma výměnných pobytů. 

Akce je určena pro pokročilejší MT týmy, trénovat se bude v prostorách Technoparku a CT Parku, dohadujeme další zajímavé lokality. Ubytování a základna opět v Efi-hotelu. Kapacita je omezena na 12 MT týmů. 

Přihlášení přímo u Luboše

Velký trénink s Lubošem Satorou nebo s instruktorem. Cena za celodenní trénink je 350 Kč, studenti IBHA 250 Kč za celodenní trénink. 

Malý trénink s Lubošem nebo s instruktorem - probíhá ve všední dny v Brně a jeho okolí. Na akci se počítá cca 5 psů. Trénink začíná v čase uvedeném u termínu tréninku. V případě zájmu klasické přihlášení, nebo info na mailu ;) Cena tohoto tréninku je 200 Kč a psík si odběhá 4 - 5 trailů pod odborným dohledem.

Setkání MT týmů bez instruktora - je možné dohodnout i s organizátorem a instruktorem tak, aby účastníci měli dostatek kladečů a mohli si navzájem figurovat. 
 

Přednáška - je možné se zúčastnit přednášky, kterou nám v přátelském duchu u vínka dá Luboš. Je možné se zúčastnit jak tréninků, tak i přednášky a jedno nepodmiňuje druhé. Předpokládaná cena je 100 Kč (může se změnit v závislosti na nutnosti pronájmu prostor).

Předváděčka - ukázka toho, jak to vypadá v praxi při ostré akci

Jelikož je možné se domluvit na společném tréninku i bez nás, máte níže k dispozici forum "Kdy kdo může" a tam může kdokoliv připsat, kdy a kde by se mu to hodilo. Klidně ale můžete i poslat mail a termín bude přidán tady nahoře do tabulky. Na mail Vám pak přepošleme případné přihlášky z formuláře.

Seznam instruktorů a kontakty.pdf (37,6 kB)

Z výtěžku z tréninků bude nakoupeno vybavení, které nám rozšíří možnosti výcviku (GPS, vysílačky apod.)

V PŘÍPADĚ OSTRÉHO VÝJEZDU je trénink buď zrušen, nebo, pokud je k dispozici jiný instruktor, proběhne výcvik pod jeho vedením.

Pokud máte zájem o trénink a již tu není možnost přihlášení, nebo máte dotazy, doporučuji kontaktovat nás na e-mailové adrese mtvbrne@seznam.cz .

Přihlášení na tréninky

Vyplňte prosím níže uvedené údaje. Po obdržení přihlášky na velký trénink je třeba uhradit zálohu ve výši 50% ceny na transparentní účet. VS 112017. Zbylá část na místě, záloha je nevratná

Kdy kdo může

Titulek: potvrzení Vložil: Renata Datum: 20.10.2016

Pokud se přihlásím na trénink, přijde mi potvrzovací mail?

Titulek: Re: potvrzení Vložil: Romana Datum: 06.01.2017

Dobrý den, většinou přihlášení nezasíláme. Potvrzení se objeví po vyplnění formuláře a píšeme jen pokud je nějaká potíž, nebo máme doplňující otázky. Pěkný den

Titulek: government employees health association Vložil: Gregorymic Datum: 02.03.2019

online doctorate degrees in education florida healthcare license search top drugstore mascaras 2013

Titulek: Mantrailing Vložil: Martin Kubíček Datum: 30.05.2014

Dobrý den, chtěli jsme se přihlásit na víkendový výcvik 28. a 29.06.2014, ale všiml jsem si, že je již termín obsazen. Je možné přijít se jen třeba podívat? Máme nekonfliktní fenku WSS - slídič, což je pro ni to pravé ořechové. Prosím o info na mkubicek@volny.cz Děkuji Kubíček

Titulek: Re: Mantrailing Vložil: Romča Datum: 11.06.2014

Martine, už vyřešeno. Ok ;)

Titulek: Přihláška Vložil: Jana Novotná Datum: 22.05.2014

Zdravím,ráda bych se zúčastnila akce 28-29.6.Máme doma čtyřměsíčního Bloodhoundíka a ročního Basseta.Prosím o nějaké informace na jana.novas@seznam.cz Moc děkuji

Titulek: Re: Přihláška Vložil: Romča Datum: 11.06.2014

Dobrý den,

červnové tréninky jsou plně obsazeny a doporučuji tak pouze monitorovat buď web, nebo FB událost, zda se nějaké místo neuvolní. Jak se někdo odhlásí, obvykle hned dávám info sem i na FB (na FB to bývá dřív a obyčejně po místě i dost rychle někdo skočí). V tuto chvíli můžu nabídnout zítřejší trénink v Ořešíně. Začátek je v 18:00 hodin.

Hezký den :)

Přidat nový příspěvek

Na jakýkoliv trénink je nutné se přihlásit! V případě dotazů doporučuji buď napsat e-mail, nebo navštívit FB stránku.